Stick Şeker

Cafe, restoran, otel gibi konaklama yerlerinde oldukça sık karşımıza çıkan stick şekerler toplu alanlarda hijyenik açıdan oldukça fazla tercih edilmektedir. Günümüzde artık kapalı olmayan şeker ikramları neredeyse yok denilecek kadar azdır. Müşteri tarafından tercih edilmeyen bir durum olan açık şekerler hijyen açısından oldukça sağlıksız bir sunumdur. Stick Şekerlerin tercih sebeplerinin bazıları;

Hijyen: Sıcak çayınızın veya kahvenizi vb sıcak içeceğinizi sizden önce gelen müşterin elleriyle temas ettiği şekerleri kim tercih edebilir ki şekerler kişiye özel olmalı ve paketlerinin bile birinci kalite sülfit, kuşe veya kraft kağıtlarda dolum yapılması müşterinin kağıtta şekerin kalitesi haricinde oldukça önem teşkil etmektedir. Tek kullanımlık stick şekerler firma tarafından da pratik temizlik açısından kolay olmasındır.

Baskılı Stick Şeker

Çukurova Pak olarak kuşe polietilen ürünler ile birlikte karıştırılmış şekilde ambalaj sağlamaktayız. 50 gram / M² 15 veya 60 gram / M² 15 mikron gibi istenilen kalınlıkta üretim yapılabilir. Stick şeker imalatındaki cihazlarda tavsiye edilen mikron ölçüleri 50 gram / M² 15’dir. Polietilen ise 65 ya da 75 gr olmalıdır. Esmer şekerler için kraft ambalaj kullanımı önerilir ayırt edici renk özelliğinden dolayı tercih olarak istenilen şekerin farklı olmasını yansıtmak için bu kağıt çeşidiyle hazırlanmaktadır.

Stick Şeker Üretim Türleri

  • Tek sargılı ve çift sargılı olarak isteğiniz doğrultusunda hazırlamaktayız
  • Beyaz Poşet Stick Şeker: 2 Gr, 3 Gr, 4 Gr
  • Esmer Poşet Stick Şeker: 2 Gr, 3 Gr, 4 Gr
  • Poşet Tatlandırıcı ( Tekli – Çift)

Miktar

*en az 10.000 adet sipariş